Seria e produkteve LED dritat e jashtme

Dritat më të shndritshme të papërshkueshme nga uji në natyrë Led Flood
Dritat LED Flood më të shndritshme të papërshkueshme nga uji në botë.Duke përdorur çipa origjinale Cree COB led nga SHBA dhe drejtues të integruar Meanwell/Inventronics.Lente precize optike PC që përputhet 100% me çipat, duke maksimizuar dritën në tokë, duke reduktuar humbjen e dritës.IP67 i papërshkueshëm nga uji, i përshtatshëm për ndriçim të brendshëm dhe të jashtëm.
Shiko më shumë
Dritat e Rrugës LED Seria VA
 • Shkëlqim i lartë 210lm/w 3030 SMD LED për prodhim, efikasiteti ndriçues i të gjithë llambës është 160lm/w.
 • Sensori i fotocelës dhe funksioni i zbehjes për opsionale për të përmbushur kërkesat e ndryshme të ndriçimit.
 • Mbrojtje e papërshkueshme nga uji IP65, e përshtatshme për rrugët lokale, rrugët kolektore, rrugët/rrugët kryesore, ndriçimin e zonës, ndriçimin e sigurisë, etj.
Shiko më shumë
Dritat e Rrugës LED
 • Prodhues profesional i dritave të rrugës LED të jashtme 60W-320W.
 • Drita LED origjinale Cree/Bridgelux COB USA me lumen të lartë për prodhimin e pajisjeve të plota LED të ndriçimit rrugor.
 • 100% e personalizuar për distanca dhe shtylla të ndryshme, duke mbuluar opsionalisht distancën e shtyllës 15m-70m.
 • 5-10 herë më të shndritshme se dritat tradicionale të rrugës, dritat e rrugës LED OAK 100W mund të zëvendësojnë drejtpërdrejt llambat halogjene metalike 250W-400W.
Shiko më shumë
Drita më e mirë e dyqanit UFO Led High Bay
Dritat e larta LED UFO janë bërë gjithnjë e më të njohura për aplikimet e ndriçimit industrial dhe komercial për shkak të disa avantazheve që ato ofrojnë.Dritat e larta LED të OAK ufo përdorin çipa LED 3030 SMD, efikasiteti i çipit është deri në 210lm/W, efikasiteti i dritës së plotë deri në 170lm/W.
Furnizimi me energji Meanwell dhe vlerësimi IP65 i papërshkueshëm nga uji.
 
Shiko më shumë
Drita filmike LED me dy ngjyra
Dritat e filmit LED OAK ofrojnë dritat më të mira për filmim.Dritat e zbehta LED OAK me dy ngjyra janë të dizajnuara speciale për ndriçimin e lehtë.

Dritat e zbehta LED me dy ngjyra OAK përdoren kryesisht për xhirimin e revistave, xhirimet e televizorit/filmave, xhirimin e videove/fotove të reklamave komerciale, etj.
Shiko më shumë
Dritat më të mira komerciale të jashtme Led Flood
IP65 i papërshkueshëm nga uji, 50W-1200W opsionale, 1700-10000K, burimi i dritës LED 235lm/W, drejtuesi Meanwell, Faktori i fuqisë 0.95, Dritat më të mira komerciale të jashtme Led Flood
Shiko më shumë
Ndriçimi LED i magazinës
 • Dritat LED High Bay me dalje të lartë të lumenit të dizajnuara për ndriçimin e magazinës, ndriçimin e fabrikës, inxhinierinë e ndriçimit komercial dhe industrial.
 • Zëvendësim me efikasitet të lartë për llambat halide metalike/HID/halogjene.
 • E disponueshme për prodhimin e dritave LED të larta 400W/500W/600W/800W me fuqi të lartë.
Shiko më shumë
Dritë LED përmbytjeje me fuqi të lartë
 • Bridgelux 5050 SMD LED me efikasitet të lartë ndriçues me dizajnin e modulit 250 W për të prodhuar drita të shkëlqyera LED përmbytjeje me fuqi të lartë.
 • Pajisjet e kompletuara të ndriçimit të prodhuara me aliazh alumini të shkrirë kanë një trup të fortë, peshë të lehtë dhe shpërndarje të mirë të nxehtësisë.
 • Përdoret gjerësisht për fusha të ndryshme sportive, porte detare, aeroporte, parkingje, autostrada, fabrika, etj.
Shiko më shumë
OAK LED CO. Limited
10
+
vite përvojë në ndriçim
5
+
vite garanci
100,000
+
orë jetëgjatësi
Ndriçim LED
Me shumë vite përvojë në tregun e ndriçimit, OAK LED bëhet prodhuesi kryesor i produkteve LED, i specializuar në ndriçimin komercial, industrial, institucional.
Ndriçim Profesional
OAK LED ofron zgjidhjet më profesionale të ndriçimit.Performanca dhe kursimi i energjisë janë pikat tona të forta kryesore.Ne përgjithësisht kemi nevojë për më pak ndriçues për të arritur nivele luks.
OEM & ODM
Ne mund të bëjmë OEM dhe ODM sipas kërkesës tuaj.


Aplikime profesionale të ndriçimit të brendshëm dhe të jashtëm

 Tel: +86-755-82331303    
 BLD 3, BLT Industria Park, Longgang District, Shenzhen, Kinë
E drejta e autorit © 2024 OAK LED CO. E kufizuar Të gjitha të drejtat e rezervuara.
Shtëpi
Lini një mesazh
Na kontaktoni